Je hebt nog geen producten toegevoegd

Keramische tuintegel Asteria Rustico Tortora 120x30x3 cm Hout

120x30x3 cm
Product Nr. 10223
Afmeting 120x30x3 cm
Kleur Hout
Kwaliteitsklasse H
Leverancier Decovita
Te bezichtigen in Culemborg, / Rek B16
Verkocht per 0.36 m2
Voorraad Nog 83.44 m2 OP=OP
Beoordelingen (5)
Meer informatie
€ 39,95 per m2 € 14,38
Nog 83.44 m2 OP=OP m2
Product Nr. 10223
Afmeting 120x30x3 cm
Kleur Hout
Kwaliteitsklasse H
Leverancier Decovita
Verkocht per 0.36 m2
Beoordelingen (5)
Meer informatie
Beoordelingen van klanten
  • ERIC uit Hellevoetsluis
    Beoordeling product
    We zijn super blij met deze mooie keramische tegels en de service van jullie! Ze zijn prachtig, zijn op de afgesproken datum en plaats geleverd en de zichtbaar beschadigde tegels zijn meteen aangevuld door jullie nog vooe ze op transport gingen. Top service en een dikke aanrader! Alles ligt prachtig zie foto's de tuin moet verder nog opgebouwd worden maar met dit resultaat zijn wij super blij! Ontzettend bedankt voor de mooie betaalbare tegels en de topservice!
    Beoordeling service
    Mooie tegels, komt afspraken na, goed bereikbaar, zeer klant vriendelijk, betaalbare prijzen, mooie kwaliteit, ook de handels kwaliteit die wij hadden en de enkele die beschadigd waren zijn op voorhand al aangevuld. Top bedrijf!
  • Nik uit Alphen aan den Rijn
    Beoordeling product
    Onwijs blij mee! Hele mooie tegels voor een scherpe prijs!
    Beoordeling service
    Snelle levering, chauffeur was heel behulpzaam en vriendelijk
  • Mieke uit Rijssen
    Beoordeling product
    Prachtige tegel. Erg blij mee!
    Beoordeling service
    Duidelijke site, 24/7 showroom bezichtigen, veel sortering, veel mooie tegels👌
  • André uit Hagestein
    Beoordeling product
    Mooie tegels. Helaas ondanks de hoekbeschermers veel hoeken beschadigd van de volle pallet
    Beoordeling service
    Snelle levering, kijklocatie Culemborg, website goede uitleg en filmpjes
  • Hans uit Eefde
    Beoordeling product
    Schitterend gewoon!
    Beoordeling service
    De overzichtelijke show tuinen

Meer over Asteria Rustico Tortora

Deze keramische tegels hebben de afmeting 120 x 30 x 3cm.

  • Aantrillen
  • Vorstbestendig
  • Voetcomfort
  • Vuilwerend
  • Duurzaam
  • Geschikt voor opritten
  • Voor dakterras
  • Onderhoudsvriendelijk
  • Mos- en algenwerend
  • Met voeg leggen
  • Lichtgewicht

Zelf keramische tuintegels leggen? Bekijk de leginstructies!

Bekijk de instructie video
  • Aantrillen
  • Vorstbestendig
  • Voetcomfort
  • Vuilwerend
  • Duurzaam
  • Geschikt voor opritten
  • Voor dakterras
  • Onderhoudsvriendelijk
  • Mos- en algenwerend
  • Met voeg leggen
  • Lichtgewicht